AKTA Nałóg – spektakl dla młodzieży i dorosłych

Działamy wspólnymi siłami nad PIERWSZYM niekonwencjonalnym, partnerskim projektem Miejskiego Centrum Kultury i Akademii Inicjatyw Młodzieżowych. eMCeK i AIM pomagają młodzieży z G-town stworzyć ich własny spektakl profilaktyczny w fantazyjnym wydaniu. Bez umoralniającej pogadanki, bez ściemy, tylko autentyczna młodzieńcza wizja i doświadczenie instruktorów – wybitnych artystów, tak by wyszło rewelacyjne i mocne przedstawienie.

Nasz spektakl poleca Jarosław Boberek.

Możesz śledzić na bieżąco nasze działania TUTAJ

26.11.2017 - Akta Nałóg - wciągająca historia

26.11.2017 – Akta Nałóg – wciągająca historia

Widowisko skierowane do młodego widza, ma uświadomić, go czym jest „używeczka” i jakie niesie konsekwencje, gdy nałóg w nas się narodzi. Staramy się, by każdy widz po obejrzeniu naszego show świadomie dotarł, doszedł do wniosku, że nie chce być w tym stanie.
MCK i AIM poprzez spektakl mobilizuje do tego by, po prostu DOCENIAĆ ŚWIAT bez wspomagaczy. Próby cały czas trwają, a dzieci, młodzież i dorośli z naszego Gostynina budują coś wielkiego.

Doświadczeni instruktorzy, artyści wszelkiego rodzaju – piosenkarze, malarze, tancerze, aktorzy, muzycy, akrobaci i w dużym stopniu pozytywni wariaci połączyli siły, by zbudować razem PRZEKAZ.

Za nami już spotkania warsztatowe poprowadzone m.in. przez reżysera Giovannego Castellanos’a i Joannę Teślę, mistrzynię w gimnastyce artystycznej, tancerkę i choreografa. Osiągnięcia tych wybitnych artystów trudno zamknąć w dwóch zdaniach, ale można szerzej poczytać o nich np.  tutaj http://leksykonkultury.ceik.eu/index.p…/Giovanny_Castellanos.

Odwiedziła nas także aktorka Barbara Kałużna, znana zarówno z teatralnych desek Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu, czy Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy, jak i ról w popularnych serialach i dubbingu radiowego.