CHARYTATYWNY KONCERT KOLĘD DLA PIOTRUSIA MARKOWSKIEGO – DZIĘKUJEMY

21 grudnia 2015 - AKTUALNOŚCI
CHARYTATYWNY KONCERT KOLĘD DLA PIOTRUSIA MARKOWSKIEGO – DZIĘKUJEMY

DZIĘKUJEMYSobotnie wydarzenie miało kilka odsłon, każda z nich była cegiełką położoną pod fundament zdrowia Piotrusia Markowskiego. Dziękujemy serdecznie wolontariuszkom, wystawcom, artystom i ofiarodawcom, którzy przeznaczyli swoje prace na licytacje, a także animatorom z GCR za zabawy, bajecznie kolorowe buzie i zaproszenie Mikołaja, naprawdę odwiedził eMCeK! Mamy to na papierze… fotograficznym. 😉 Dziękujemy oczywiście Wam Drodzy Goście za otwarte serca i wsparcie.

Na Kiermaszu Bożonarodzeniowym można było nabyć prace:
– Anety Kierzkowskiej „Zylette”,
– Alicji Matusiak – Rękodzieło Szydełkowe,
– Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gostyninie,
– podopiecznych PDPS w Czarnowie (filie Gostynin i Ruszków)
– AVON Gostynin,
– uczestników sekcji Plastyki MCK i Warsztatów rękodzieła.

Dla najmłodszych animacje, zabawy i zdjęcie z Mikołajem dzięki uprzejmości GCR.

Na scenie koncertowali:
– Miejska Orkiestra Dęta pod kierunkiem kapelmistrza Józefa Pakulskiego,
– chór uczniów z kl. IV i V SP ze Zwolenia i solistka Maja Michalska z Białotarska pod kierunkiem p. Łukasza Flejszera,
– Grupa Wokalna Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod kierunkiem p. Krzysztofa Sochackiego,
– Ola Wasilewska i Karolina Jendrzejewska z LO im. T. Kościuszki w Gostyninie,
– Lilianna Szyperska,
– Konrad Kolasiński,
– koledzy i koleżanki Piotrusia z kl. IIc SP 3 w Gostyninie pod kierunkiem p. Mirosławy Pietrzak.

Licytowaliśmy przedmioty podarowane przez
– Annę Buraczyńską i Krzysztofa Kopra (obrazy),
– Warsztaty Terapii Zajęciowej (stroiki świąteczne),
– Stanisława Augustyniaka (płaskorzeźba),
– Anetę Kierzkowską (książka z autografem Jurka Owsiaka),
– AVON (zegarek),
– Barbarę Borkowską (ręcznie szyte przytulanki),
– Alicję Matusiak – Rękodzieło Szydełkowe (zestaw ręcznie wykonanych szydełkowych ozdób świątecznych),
– Alicję Żółtowską (ręcznie wykonane bombki choinkowe).

Szczególne słowa podziękowania dla naszych wolontariuszek – Eweliny Lewandowskiej i Eweliny Olszewskiej.

Po zakończonym koncercie zaprosiliśmy naszych gości na salę wystaw, gdzie odbył się wernisaż prac plastycznych dzieci z sekcji plastycznej MCK prowadzonej przez p. Anię Buraczyńską. Kolędę wspólnie zaśpiewaliśmy z nieocenionym Dominikiem Janiszewskim i towarzyszącą mu Olą Milczarek.