gama 2015 – LAUREACI

gama LAUREACI wyrZ radością informujemy o dokonaniach naszych zdolnych, rozśpiewanych uczestników.

KATEGORIA WOKALNA DO LAT 6

I MIEJSCE : Nadia Machała, Przedszkole nr 2 w Gostyninie

II MIEJSCE: Wiktoria Wróblewska, Julia Kłosińska, Jakub Rędzikowski, Klub Małego Smyka w Solcu.

II MIEJSCE: Gabriela Burdzińska, Malwina Szkopińska, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Solcu.

III MIEJSCE: Joanna Golus, Oddział Przedszkolny ZS w Emilianowie

III MIEJSCE: Lila Szyperska, Przedszkole nr 2 w Gostyninie

WYRÓŻNIENIE: Natalia Kozłowska, Oskar Tyszkiewicz, Przedszkole nr 2 w Gostyninie

WYRÓŻNIENIE: Agata Janicka, Oddział Przedszkolny ZS w Emilianowie

WYRÓŻNIENIE: Lena Szwech, Przedszkole nr 2 w Gostyninie

WYRÓŻNIENIE: Mikołaj Antonowicz, Przedszkole nr 2 w Gostyninie

WYRÓŻNIENIE: Tosia Dalkowska, Martyna Golus, Miłosz Zaremba, Michał Lusa, Przedszkole nr 4 w Gostyninie

KATEGORIA WOKALNA KLASY I-III SP

I MIEJSCE : Magdalena Cichosz, Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie

II MIEJSCE : Paula Nowicka, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie

III MIEJSCE: Patrycja Gaza, Dominika Wiśniewska, Julia Zajączkowska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie

III MIEJSCE: Roksana Rękawiecka, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie

WYRÓŻNIENIE: Olivia Wyeth, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie

WYRÓŻNIENIE: Szymon Sławiński, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie

KATEGORIA INSTRUMENTALNA KLASY I-III SP

I MIEJSCE : Natalia Kusiak, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie

KATEGORIA WOKALNA KLASY IV-VI SP

I MIEJSCE : Zespół „Uśmiech”, Szkoła Podstawowa w Nowym Duninowie

I MIEJSCE : Julia Gawin, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie

II MIEJSCE : Daria Woźniak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie

II MIEJSCE : Natalia Kwiatkowska, Szkoła Podstawowa w Łącku

III MIEJSCE : Zuzanna Foch, Szkoła Podstawowa w Łącku

III MIEJSCE : Jakub Węglewski, Szkoła Podstawowa w Łącku

WYRÓŻNIENIE: Zespół „Wesołe trio”, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Gostyninie

KATEGORIA INSTRUMENTALNA KLASY IV- VI SP

II MIEJSCE: Natalia Ignaczak, Szkoła Podstawowa w Zwoleniu

II MIEJSCE: Oliwia Kowalczyk, Szkoła Podstawowa w Zwoleniu

KATEGORIA WOKALNA GIMNAZJUM

I MIEJSCE : Karolina Tomczak, Ewelina Meckier, Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie

II MIEJSCE : Zuzanna Majchrzak, Gimnazjum nr 2 w Gostyninie

II MIEJSCE : Weronika Trojanowska, Gimnazjum nr 2 w Gostyninie

III MIEJSCE : Zespół „ Teraz My”, Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie

III MIEJSCE : Alicja Pietruszewska, Gimnazjum im. Józefa Hallera w Szczawinie Kościelnym

WYRÓŻNIENIE : Zuzanna Kołodziejska, Gimnazjum w Solcu

WYRÓŻNIENIE : Zespół „Gwiazdeczki”, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Gostyninie

WYRÓŻNIENIE : Julia Krawiec, Gimnazjum w Bodzanowie

WYRÓŻNIENIE : Konrad Kolasiński, Gimnazjum nr 2 w Gostyninie

WYRÓŻNIENIE : Marika Gawryłow, Gimnazjum nr 2 w Gostyninie

KATEGORIA INSTRUMENTALNA GIMNAZJUM

II MIEJSCE : Marta Bekasińska, Gimnazjum w Sierakówku

III MIEJSCE : Natalia Trawczyńska, Gimnazjum w Sierakówku

KATEGORIA WOKALNA SZKOŁY ŚREDNIE

I MIEJSCE : Monika Piecka, Zespół Szkół im. St. Staszica w Gąbinie

III MIEJSCE : Wiktoria Jóźwiak, Liceum Ogólnokształcące w Gostyninie

 

Jury: Dorota Cichor, Żaneta Liberadzka, Jacek Ciesielski, Józef Pakulski

Dziękujemy Wykonawcom, Szanownemu Jury i wszystkim Państw, którzy znaleźliście czas i chęci, by kibicować na widowni. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przeglądu.