„H!-STORY historia oswojona” – wykład Pawła Mieszkowicza

26 października 2015 - AKTUALNOŚCI
„H!-STORY historia oswojona” – wykład Pawła Mieszkowicza

Epistolografia to zarazem sztuka i przyjemność, wszak kto z nas nie lubi otrzymywać dobrych wieści? Dlatego też na pierwsze spotkanie z cyklu „H!-STORY historia oswojona” zaprosiliśmy specjalistę z tejże dziedziny, p. Pawła Mieszkowicza.
Kolekcjoner, filatelista i numizmatyk, od zawsze związany z Płockiem i jego historią – regionalista, tym razem przedmiotem swojej uwagi badawczej uczynił Gostynin. Jego zbiory wielokrotnie można było oglądać na wystawach muzealnych w płockich placówkach, ku naszej radości przyjął zaproszenie i odwiedzi wraz ze swoim badawczym dobytkiem MCK.
Dla naszych gości wygłosi wykład pt. „Poczta w Gostyninie na listach i znakach pocztowych”      w kawiarni Miejskiego Centrum Kultury 29 listopada (czwartek) o godz. 18.00. Wstęp wolny.
Gorąco zapraszamy i zachęcamy do wspólnego oswajania historii.

PLAKAT Mieszkowicz