Krzysztof Koper uczestnikiem XXII Ogólnopolskiego Pleneru Plastycznego w Sierpcu

24 lipca 2015 - AKTUALNOŚCI

23 sierpnia 2015 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się wernisaż prac powstałych na XXII Ogólnopolskim Plenerze Plastycznym. Uroczystość otworzyła p. Ewa Wysocka, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu wraz z kierownikiem ds. artystycznych – komisarz pleneru p. Bożeną Ilską. Panie serdecznie powitały przybyłych gości i podziękowały artystom za wspaniałą atmosferę dwutygodniowego działania twórczego. Wyraziły swój zachwyt i uznanie dla pracy jaką uczestnicy włożyli w swoje dzieła.

Plener miał charakter ogólnopolski, a pośród jego uczestników znaleźli się także artyści z Gostynina, p. Paweł Tencer i p. Krzysztof Koper. Pan Koper na co dzień jest pracownikiem MCK w Gostyninie, gdzie prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych. Obu Panom składamy gratulacje za kolejne wspaniałe osiągnięcia w ich twórczej pracy.

Wystawę poplenerową można podziwiać od 24 lipca do 30 września w Galerii Sztuki im. Stefana Tamowskiego w budynku CKiSz w Sierpcu. Serdecznie polecamy!