PIKNIK ŻEGLARSKI Z OKAZJI DNIA DZIECKA ZA NAMI

1 czerwca 2018 - AKTUALNOŚCI
PIKNIK ŻEGLARSKI Z OKAZJI DNIA DZIECKA ZA NAMI

Dzień Dziecka nieubłaganie dobiega końca, ale mamy piękne wspomnienia z Pikniku Żeglarskiego nad Jeziorem Bratoszewo. Nasi goście zabrali ze sobą doskonałe humory i kocyki, jak na prawdziwych wilków morskich przystało! Za nami moc atrakcji, m.in. takich jak pokaz żeglarski, gry, zabawy, konkursy sportowe, profilaktyczne, piłkarskie, mega bańki, gigantyczne papierowe kwiaty, pokazy ratownictwa wodnego i wiele, wiele innych. Przyjemne połączyliśmy z pożytecznym przypominając o obowiązkach sprzątania po naszych czworonożnych przyjaciołach. Wręczone zostały nagrody w konkursie plastycznym „Posprzątaj po swoim psie”, a plenerowa galeria prac nadesłanych do UM towarzyszyła naszym działaniom.
Na zakończenie zmagań konkursowych i wspólnych zabaw spałaszowaliśmy kiełbaskę własnoręcznie upieczoną na ognisku. Migawki z naszej wspólnej zabawy możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Miasta Gostynina Panu Pawłowi Kalinowskiemu oraz Klubowi Żeglarskiemu Hals za możliwość współtworzenia tak miłej, rodzinnej imprezy dla naszych milusińskich. Dziękujemy Panu Tomaszowi Reszkowskiemu, komandorowi Klubu Żeglarskiego Hals za przygotowanie pokazu żeglarskiego, mini regat i konkursów; Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie za Policyjny tor przeszkód i grę profilaktyczną, młodzieży z grupy PaT „Schody” za wsparcie działań KPP. Dziękujemy bardzo za pokaz ratownictwa medycznego zorganizowanego przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Płocku. Dziękujemy serdecznie klubom sportowym za konkurencje i zabawy ruchowe – MKS MAZUR Gostynin, Handball Team Skrwa Gostynin, Lucień Błyskawica działali aż kurz unosił się nad mini boiskami! Bardzo dziękujemy Pani Urszuli Pieniążek Radnej Rady Miejskiej za wsparcie imprezy i słodkie upominki dla dzieci. Słowa podziękowania wędrują także do naszego teamu z Miejskiego Centrum Kultury, na których zawsze można liczyć – przygotowali wspaniałe warsztaty plastyczne i wiele kreatywnych atrakcji, jak chociażby wędkowanie na suchym lądzie i zamki na piasku, choć nie z piasku.

Kochane dzieciaki jeszcze raz wszystkiego naj, niech spełnia się to o czym marzycie skrycie. 🙂 Zarówno w Dzień Dziecka, jak i na co dzień niech uśmiechy nie znikają z Waszych buziaków i energia dopisuje co najmniej tak, jak dziś!