PLASTYKA I RĘKODZIEŁO


Instruktor:

Anna Milewska
WTOREK godz. 16.00 – 17.00 – grupa młodsza (5-6 lat)
czwartek godz. 16.00 – 17.00 – grupa starsza (od lat 7)

zajęcia bezpłatne!

Zajęcia łączące plastykę i rękodzieło dla dzieci rozpoczynają się w październiku i trwają regularnie do czerwca. Na zajęciach proponujemy szeroką gamę tematów pozwalających rozwijać wrażliwość i zdolności manualne najmłodszych w różnorodnych technikach m.in. plastycznych, rzeźbiarskich, rękodzielniczych.

Spotkania plastyczne, to nie tylko okazja do pogłębiania pasji związanych ze sztuką, ale także doskonała szansa na poznanie nowych kolegów i koleżanek, w czym nieodzowna jest wspaniała atmosfera, jaką zapewniają nasi instruktorzy.

Na warsztatach rękodzieła będziemy tworzyć ozdoby, przedmioty użytkowe, zabawki i biżuterię, wykorzystując różnorodne techniki rękodzielnicze: filcowanie, plecenie, tkanie, lepienie, bibułkarstwo, decoupage i wiele innych. Zapoznamy się również z ideą upcyklingu – kreatywnego recyklingu. Spróbuję Was przekonać, że z niepotrzebnych już nikomu rzeczy (które mamy w każdym domu), można stworzyć przedmioty ładne i nietuzinkowe, których nie będzie miał nikt inny. Damy im drugie życie.

:)