Podziękowania za zorganizowanie wycieczki do Teatru Muzycznego w Łodzi

23 marca 2017 - UTW AKTUALNOŚCI
Podziękowania za zorganizowanie wycieczki do Teatru Muzycznego w Łodzi

Podziękowania dla  P. Adama Móżdżyńskiego za  zorganizowanie wspaniałej wycieczki do Teatru Muzycznego w Łodzi w  dniu 24-02-2017r. na koncert: „ Muzyczna  podróż od Wiednia do Rio”

rioPodczas tego koncertu odbyliśmy długą podróż ze stolicy walca przez Belgrad, Pragę, Budapeszt, Warszawę, Chicago do pełnej gorących rytmów Brazylii. Usłyszeliśmy  między innymi utwory takich kompozytorów jak Johanna Straussa, Roberta Stolza, Henryka Warsa, Nino Roty, Gorana Bregovića oraz Ernesto Lecuena. Na scenie zaprezentowali  się znakomici soliści Teatru Muzycznego w Łodzi, którym towarzyszył chór, balet i orkiestra. Wszystko w pięknej scenografii oraz oświetleniu.

Melodie z naszych lat:  Besame Mucho, Dilajla  oraz  wspaniały głos  Zbigniewa Maciasa  oraz wielu innych  wspaniałych artystów  na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy za  wkład pracy w zorganizowanie  tej oraz innych  wycieczek, które pozwalają  nam  przyjemnie spędzić  czas.

Reżyser koncertu  Zbigniew Macias.

Soliści

Agnieszka Gabrysiak, Emilia Klimczak, Joanna Jakubas, Justyna Kopiszka, Paweł Erdman, Mariusz Adam Ruta, Zbigniew Macias, Dawid Kwieciński , Michał Mielczarek

Prowadzenie

Mieczysława Andrzejak, Krzysztof Wawrzyniak