„POLSKA W OCZACH DZIECKA” – zapraszamy

15 czerwca 2018 - AKTUALNOŚCI
„POLSKA W OCZACH DZIECKA” – zapraszamy

14 czerwca 2018 r. w Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej „POLSKA W OCZACH DZIECKA”.

Dyrektor MCK, Pani Aleksandra Milczarek powitała przybyłych gości, dzieci i opiekunów.

Swoją obecnością na wystawie zaszczycili, Dyrekcja i nauczycielki z Przedszkola nr 4 w Gostyninie, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Andrzej Robacki i Radna Pani Wiesława Radecka.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, został zorganizowany przez Przedszkole nr 4 w Gostyninie. Na konkurs wpłynęło 62 prace z 23 placówek z całej Polski. Komisja dokonała oceny prac plastycznych i wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych. Lista laureatów jest dostępna w galerii MCK w Gostyninie.

Tych, którzy wystawy jeszcze nie widzieli, serdecznie zapraszamy do MCK, a wszystkim laureatom konkursu składamy gratulacje.