WYCIECZKA DO TORUNIA

10 stycznia 2017 - UTW AKTUALNOŚCI
WYCIECZKA DO TORUNIA

Słuchacze Gostynińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku planują wycieczkę do Torunia.

W programie:

TERMIN WYJAZDU: 28 marca 2017 r.

KOSZT WYCIECZKI: 110 zł

GODZINA WYJAZDU: 11.00 (parking przy MCK)

Zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Adamem Móżdżyńskim tel. 504531360

planetarium

operetka-k

Starówka-rynek-Torun-e1386917474774

Po sukcesach artystycznych i komercyjnych Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej ponownie w Polsce!

Artyści z Ukrainy zaprezentują niezwykłe widowisko pod nazwą „Operetki czar” składające się z najsłynniejszych utworów operetkowych największych kompozytorów. Ponad 40 osób – soliści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej (sopranistki, tenorzy, baryton), orkiestra, pary baletowe oraz chór – to wszystko zostanie zaprezentowane na wyjątkowym występie w Toruniu na scenie CKK Jordanki. Na scenie pokazanych zostanie około trzydzieści pozycji artystycznych, połączonych w jeden idealnie dopracowany pokaz artystyczny. Każdy znajdzie dla siebie ulubioną uwerturę, fragment z operetki, baletu, czy motyw przewodni z popularnego musicalu.